Ethan Braun

ethan

Ethanas Braunas yra kompozitorius iš Los Andželo, Kalifornijos. Dar vaikystėje jį  sužavėjo Bachas, Brahmsas, Milesas Davisas ir Coltrane’as – todėl jo muzikoje ryški klasikinė architektonika ir nežabota improvizacinė energija ir spalvingumas.

Braunas rašė muziką smuikininkui Garthui Knoxui, (Orkeste de Ereprijs, Olandija), Davido Kweksilberio big bendui (Olandija), Slagwerk Den Haag (Olandija), ansambliui Synaethesis (Lietuva) bei Sonar naujosios muzikos ansambliui (Baltimorė, Merilendas). Šalia jo darbo su koncertine muzika, jis yra išleidęs dvi elektroakustinės muzikos EP plokšteles su eksperimentinės muzikos leidėju Khalija records (Los Andželas) ir taip pat grojo su laisvos improvizacijos grupe Out of Your Head.

Jo muzika skambėjo festivaliuose tiek Europoje, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, įskaitant Etchings festivalį (Prancūzija), Apeldorno jaunųjų kompozitorių festivalį (Olandija), SICPP (Bostonas Masačiusetsas), Fontenblo Amerikos konservatorijos festivalį (Prancūzija), bei highSCORE festivalį (Italija). Jis dalyvavo Marko André, Beato Furrero, Geraldo Barry’io, Louiso Andriesseno, Philippe’o Leroux, Rando Steigero, Alaino Gaussino bei Giya’os Kancheli meistriškumo kursuose bei pamokose.

Braunas kompozicijos bakalauro laipsnį (su pagyrimu) įgijo Los Angželo universitete, 2011 m., kur už muziką buvo apdaovanotas Artwaterio Kento fondo stipendija. Jis studijavo su Paulu Chihara ir Ianu Krouse’u, fortepijono mokėsi pas Glorią Cheng, džiazo – pas Alaną Pasqua, muzikologijos – pas Susan McClary. Pybodžio konservatorijoje jis mokėsi pas Oscarą Bettisoną, Karališkojoje Hagos konservatorijoje – pas Peterį Adriaanszą ir Cornelisą de Bondtą.